Primăria Sectorului 2 își va înființa și propriul club sportiv. Obiectivul acestuia este, conform edilului Rareș Hopincă, acela de a...
Parcul şi clubul sportiv Cireşarii vor intra în administrarea Primăriei Sectorului 1. Anunțul a fost făcut de Clotilde Armand după o discuție...